Junior Purchase Administrator

#REQ0012584

Szukasz stabilnej pracy? Angażujesz się w to co robisz? Nasz Dział Admistracji Zakupów szuka nowego członka zespołu.

Osoba zatrudniona w tej roli będzie na co dzień odpowiedzialna za weryfikację i wprowadzanie faktur zakupowych do systemu.

Doświadczenie w pracy przy automatycznym wprowadzaniu faktur będzie atutem, ale chętnie rozważymy kandydatów szukających pierwszego doświadczenia zawodowego.

Brzmi ciekawie? Nie wahaj się, prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Dbanie o optymalizację procesu obiegu faktur
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Wprowadzanie faktur i korekt zakupowych do systemu
  • Zlecanie płatności i organizowanie przedpłat
  • Sprawdzanie poprawności danych w dokumentach
  • Sprawdzanie cen zakupu i terminów płatności
  • Monitorowanie i rozliczanie różnic w dostawach
  • Bezpośrednie wsparcie dla Operacyjnego Działu Zakupu oraz ścisły kontakt z pozostałymi Działami

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Mile widziane doświadczenie związane z obsługą faktur
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
Stare Miasto (PL)