HR Business Partner

#REQ0012555

Gdzie praca to pasja, a rozwój to codzienność!  HR Business Partner w firmie Kramp

Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję dołączenia do zespołu, który stawia czoła różnorodnym wyzwaniom HR na skalę globalną. Wspólnie tworzymy firmę Kramp, pełną pasji do rolnictwa, gdzie pomagamy w budowaniu zespołów wyjątkowych talentów. Jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie HR i szukasz inspirującej pracy, to właśnie na Ciebie czekamy!

Zadania:

  • Zapewnienie realizacji procesów HR w przydzielonych działach i zespołach zgodnie ze strategią i globalnymi standardami
  • Ścisła współpraca z menedżerami w identyfikowaniu i rozwijaniu potencjału pracowników
  • Projektowanie i wdrażanie programów rozwojowych dla zespołów, prowadzenie szkoleń i warsztatów z naciskiem na rozwój umiejętności, przywództwa i efektywności
  • Udział w procesach rekrutacyjnych
  • Inicjowanie i udział w działaniach Employer Brandingowych
  • Udział w projektach międzynarodowych wspierających rozwój i zaangażowanie pracowników
  • Zapewnienie wsparcia w obszarach relacji pracowniczych, w tym komunikacji wewnętrznej, kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami oraz integracji
  • Zapewnienie poprawnych i kompletnych danych w naszych systemach HR i obiegu dokumentów

Wymagania:

  • 3-5-letnie doświadczenie operacyjne w obszarze HR
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Socjologia, Psychologia itp.)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • Umiejętność wnioskowania i przekonywania na podstawie danych
  • Elastyczność i zdolność do szybkiego reagowania na zmiany
  • Proaktywna postawa oraz chęć ciągłego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji będzie atutem

Co oferujemy:

  • Przestrzeń do Rozwoju:

Możliwość ciągłego rozwoju w międzynarodowym środowisku, które stawia na nowoczesność

  • Atmosfera, Która Inspiruje:

Praca w zespole, gdzie kreatywność, zaangażowanie i pomysły są cenione.

  • Projekty, Które Wyzwolą Twój Potencjał:

Zadania, które nie tylko testują Twoje umiejętności, ale również pozwalają na ich rozwijanie.

  • Szkolenia, Które Podnoszą Kwalifikacje:

Dostęp do profesjonalnych szkoleń wspierających Twój rozwój zawodowy.

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów:

Prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa Multisport, dofinansowanie do lunchu i śniadania na kantynie, bonus roczny i wiele innych.

Dołącz do Kramp! It’s that easy!

Stare Miasto (PL)