Business Process Engineer

#REQ0012505

Pragniesz stabilnej pracy, pełnej zaangażowania? Mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do naszego zespołu w Centrum Usług Wspólnych.

Szukamy osoby, która codziennie będzie kierować kontrolą, analizą wydajności i koordynacją procesów i projektów biznesowych w naszym innowacyjnym Shared Service Center. Oferujemy fascynującą rolę w świadczeniu usług finansowo-księgowych dla Grupy Kramp w Polsce i Europie.

Główne zadania:

  • Wsparcie wszystkich klientów i pracowników Centrum Usług Wspólnych w kwestiach analitycznych, technicznych i procesowych
  • Ocena usprawnień procesów proponowanych przez biznes oraz ich wdrożenie
  • Prowadzenie projektów w ramach SSC na poziomie lokalnym i globalnym
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań, usprawnień i standaryzacji
  • Budowanie dashboardów (np. Tableau łącznie z przygotowywaniem źródeł danych)
  • Tworzenie i utrzymanie raportów
  • Ścisła współpraca z innymi członkami Zespołu Zarządzania Projektami, Process Expertami i Menedżerami Operacyjnymi w wprowadzaniu usprawnień w procesach zarówno funkcjonalnych jak i technicznych
  • Uczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji opisującej procesy

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Biegła znajomość narzędzi do raportowania MS Excel wraz z dodatkami Power i VBA
  • Umiejętność budowania raportów na bazie Google Big Query
  • Biegła znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość procesów (z zakresu Finance) AP, AR, R2R – mile widziana
  • Znajomość metodyki BPMN poparta doświadczeniem w mapowaniu i opisywaniu procesów będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość PowerShell, metodyki Lean lub Lean Six Sigma
  • Preferowane doświadczenie w zarządzaniu projektami (najlepiej w procesach SSC lub BPO)

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, prześlij swoje CV w języku angielskim za pomocą przycisku aplikuj.

Stare Miasto (PL)