Home > Contact > Contactpersonen

Contactpersonen

Ben je geïnteresseerd in één van onze vacatures maar heb je nog vragen? Wij geven je graag meer informatie!
Miriam Bouwens
HR Business Partner
0031 (0)315 254 215
miriam@werkenbijkramp.nl
Yvette Heezen
HR Business Partner
0031 (0)315 254 214
yvette@werkenbijkramp.nl
Geroen van Straaten
HR Business Partner
0031 (0)6 11625428
geroen@werkenbijkramp.nl
Karin Damen
HR Business Partner
0031 (0)315 254 284
karin@werkenbijkramp.nl
Hiske Huiting
International HR Business Partner
0031 (0)315 254 224
hiske@werkenbijkramp.nl
Lisa Hoftijzer
HR Business Partner
0031 (0)315 254 281
lisa@werkenbijkramp.nl